Strona główna » Akcesoria rowerowe » Lampy, oświetlenie rowerowe

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Lampy, oświetlenie rowerowe

 

Posiadanie odpowiedniego oświetlenia to obowiązek każdego rowerzysty. Nawet jeśli nie zamierzasz jeździć po zmroku, Twoje lampy zawsze powinny być w pełni sprawne. Nigdy bowiem nie wiadomo, jaka sytuacja zastanie Cię w trasie. Ponadto oświetlenie rowerowe przydaje się także podczas niepogody i w wielu innych nieprzewidzianych sytuacjach. Każdy rowerzysta powinien mieć przynajmniej jedną lampkę przednią (białą), która oświetla drogę przed jednośladem oraz tylną – czerwoną, która może świecić jednostajnym światłem lub migać, sygnalizując Twoją obecność na ścieżce, drodze czy chodniku.
 

Wysokiej jakości oświetlenie rowerowe w przystępnych cenach

 

Kompletując swój zestaw oświetlenia rowerowego, koniecznie zwróć uwagę na jego moc oraz sposób działania. Obecnie w lampkach wykorzystuje się trwałe i wydajne diody LED, które są doskonałym źródłem światła. Wiele modeli wyposażonych jest w prądnicę połączoną z dynamo, która zasila diodę, gdy rower jest w ruchu. Możesz zaopatrzyć się też w model na baterie, który będzie działać zawsze, gdy tego potrzebujesz, pod warunkiem, że nie zapomnisz o zapasowym zasilaniu. Warto zawsze zaopatrzyć się także w żarówki lub diody na wymianę – jazda bez świateł jest bowiem nie tylko karana, ale może narazić Cię na poważne niebezpieczeństwo.
 

Polecamy nasze wysokiej klasy produkty w świetnych cenach!Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu