Strona główna » Akcesoria rowerowe » Lampy, oświetlenie rowerowe

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Lampy, oświetlenie rowerowe

Lampy, oświetlenie rowerowe
 

Posiadanie odpowiedniego oświetlenia to obowiązek każdego rowerzysty. Nawet jeśli nie zamierzasz jeździć po zmroku, Twoje lampy zawsze powinny być w pełni sprawne. Nigdy bowiem nie wiadomo, jaka sytuacja zastanie Cię w trasie. Ponadto oświetlenie rowerowe przydaje się także podczas niepogody i w wielu innych nieprzewidzianych sytuacjach. Każdy rowerzysta powinien mieć przynajmniej jedną lampkę przednią (białą), która oświetla drogę przed jednośladem oraz tylną – czerwoną, która może świecić jednostajnym światłem lub migać, sygnalizując Twoją obecność na ścieżce, drodze czy chodniku.
 

Wysokiej jakości oświetlenie rowerowe w przystępnych cenach

 

Kompletując swój zestaw oświetlenia rowerowego, koniecznie zwróć uwagę na jego moc oraz sposób działania. Obecnie w lampkach wykorzystuje się trwałe i wydajne diody LED, które są doskonałym źródłem światła. Wiele modeli wyposażonych jest w prądnicę połączoną z dynamo, która zasila diodę, gdy rower jest w ruchu. Możesz zaopatrzyć się też w model na baterie, który będzie działać zawsze, gdy tego potrzebujesz, pod warunkiem, że nie zapomnisz o zapasowym zasilaniu. Warto zawsze zaopatrzyć się także w żarówki lub diody na wymianę – jazda bez świateł jest bowiem nie tylko karana, ale może narazić Cię na poważne niebezpieczeństwo.
 

Polecamy nasze wysokiej klasy produkty w świetnych cenach!Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu